Únor 2014

Vlk z Wall Street (The Wolf of Wall Street)

27. února 2014 v 20:40 | Turmë |  Recenze - filmy
Někdo by mě mohl osočovat z absolutní lenosti, protože toto je recenze na film, který jsem viděla téměř před dvěma měsíci. A měl by na to plné práva. Upřímně by pravděpodobně pokračovala v této lenosti, ale Oscaři se blíží a uštěpačné poznámky specifických "některých" jsou čím dál naléhavější. Takže Vlk z Wall Street!

Obsahuje spoilery!


X-Men: Days of Future Past vs. Guardians of the Galaxy

22. února 2014 v 18:10 | Turmë |  Na co zajít do kina?
Dnes bych ráda zkusila něco nového. Recenzi traileru jsem ještě nepsala, ale v posledních měsících se objevily hned dva trailery hodny mého času a aktivity. Oba lákají na filmy, na které se těším a každý z nich ovlivnil můj přístup k danému filmu odlišně. Jedná se o ukázky k filmům X-Men: Days of Future Past a Guardians of the Galaxy. Začněme s tím časově bližším.

X-Men: Days of Future Past


Pokud mě jen trochu znáte, víte, že X-men jsou moje srdeční záležitost. Původní filmová trilogie (no, přesněji první dva filmy z původní trilogie) mě donutila zajímat se o marvelácké komiksy a First Class je jedním z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Jistě si představíte mé nadšení, když jsem slyšela, že Bryan Singer (režisér X-men a X2) se vrací a bude tvořit crossover s časovou linií FC podle jedné z nejoblíbenějších komiksových sérií Days of Future Past. Vrací se také většina původního obsazení a nic nemůže být lepšího. Pak přišel trailer. A já si řekla: "Meh…".