Doctor Who: Nejlepší společníci

23. listopadu 2013 v 17:30 | Turmë |  Recenze - seriály
Nepřátele máme za sebou, teď je načase podívat se na zoubek společníkům. Co by byl Doctor bez svých společníků - tisíciletý mimozemšťan cestující časem a prostorem… to zní pořád docela zajímavě, avšak společníci dodávají jen příjemný dotek lidskosti. Kdo jsou tedy moji nejoblíbenější dočasní cestující v TARDIS?


Rory Williams


Ach, Rory… Musím se pochválit, že jsem na rozdíl od většiny lidí, měla ráda Roryho už od začátku. Někdo říkal, že není dost cool pro Amy, já jsem v něm ale viděla potenciál. Chtělo to jen párkrát umřít a BAM! Rory je boží! Je loajální, je upřímný, je to skvělý manžel a nebojí se Doctora pořádně uzemnit. A taky je Říman.


Jeho permanentní smrt byla o to srdcervoucí, že jen pár dílu před tímto, jsme měli možnost poznat Briana, Roryho otce. Arthur Darvill pak nahrál Roryho dopis pro jeho otce. Zkuste u toho nebrečet.Donna Noble


Už jsem se zmiňovala, že mám ráda společníky, kteří umí Doctora pořádně uzemnit. Nikdo v tom není tak dobrý jako Donna.


Byla první společnicí z nové série, která nedělala na Doctora zamilované oči. To je třeba náležitě ocenit. Catherine Tate má neskuteční komediální talent. A její "odchod" je podle mě jedním z nejbolestnějších.

TARDIS
Nikdo my nevymluví, že pravou love story Doctora Who je Doctor a TARDIS. Tento pár má u mě nejblíže k tomu, čemu se říká OTP. TARDIS je jeho nejstarší společnicí, vždy tu byla pro něj (teda až na pár dílů se Třetím Doctorem…) a když na to přijde, it's always a boy and his box off to see the universe.


...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama