Leden 2013

Byla bych filozofem na baterky

13. ledna 2013 v 19:20 | Turmë |  Why so serious?
Je čas pro další příběh z mého zábavného studentského života. Jé! *vaše předpokládané nadšení*
Během tohoto víkendu jsem dospěla k poznání, o kterém jsem na začátku týdne neměla nejmenší tušení. To poznání jest: "Nesnáším psaní esejí! …hlavně proto, že mi to nejde."

UPDATE: Výhled na filmový rok 2013

5. ledna 2013 v 16:10 | Turmë |  Na co zajít do kina?
Dělám update tohoto článku, protože jsem si říkala, že jsem to trochu odflákla a ráda bych o tom napsala víc než jen pouhý seznam. Jako například proč to chci vidět a proč si myslím, že byste to měli vidět taky. Taky jsem možná na pár filmů pozapomněla a chtěla bych to napravit.

Šťastný nový rok 2013

1. ledna 2013 v 19:50 | Turmë |  Why so serious?
Jo! - Je tu nový rok! To je v podstatě všechno, co jsem chtěla říct… *trapná chvíle ticha* Podívejte, sami dobře víte, že mě na dlouhé bezduché proslovy neužije. A svou nehynoucí lásku k vám projevuju celoročně, takže… A k tomu jsem šla spát v pět ráno a prakticky usínám na klávezzzzzzzzzzzzz…

Upřímně se omlouvám, že se nezmůžu na víc (a jak na Nový rok, tak po celý rok…). Ráda bych vám šablonovitě popřála všechno štěstí světa a prorokovala zářné zítřky. Ale popravdě si myslím, že je to bezpředmětné. Koneckonců to, jak bude váš rok vypadat, závisí na vás. Pokud se vám na loňském roce něco nelíbilo, letos to změňte. Pokud vám naopak přišel úžasný, nedovolte, aby tenhle stav v roce 2013 něco změnilo. Je to snadné a já vám držím palce.

Vaše Turmë

...