Rybáři z Karibiku znásilňují plyšové medvídky

23. června 2011 v 17:55 | Turmë |  Why so serious?
Počítám, že letní prázdniny budou okurkovou sezónou blogování. Proto se teď snažím napsat tolik zajímavých článků, kolik je možné. Naštěstí pro mě i pro vás, není momentálně o dobré náměty nouze. Včera jsem psala o přípravě na odevzdávání učebnic. Co jsem nenapsala, bylo, jak utahaná jsem při tom byla. A nešlo jen o to, že třídění učebnic je slušná nuda. Včerejší den jsem spolu se svou "milovanou" třídou strávila ve sluneční výhni a na otevřeném prostranství sběrny odpadů.

Průvodkyně na nás neudělala moc dobrý dojem, nejdřív nemohla v davu najít naši profesorku (která je o hlavu menší než ti největší trpaslíci naší kvarty) a pak nás hrubě urazila tím, že se nás zeptala, jestli jsme pátá třída. Ale poté, co jsem viděla první reakce některých spolužáků po vstupu do areálu ("Júú, vláček!"), už jsem se jí tolik nedivila, a ani jsem jí to neměla za zlé.
Celý sběrný dvůr je hodně přizpůsobený pro exkurse. Pro exkurse mladších dětí. Ale to nám evidentně nevadilo (viz. titulek, na který se raději nevyptávejte). Vláček, maják, pirátská loď - všechno roztomile pojmenované (Steelinka, Šrotík a Naděje). A pak zpáteční cesta skutečným vlakem, pro kterého by bylo škoda jakéhokoliv nevulgárního jména. Díky vedru a celkové apatii způsobené táhnoucím se koncem školního roku jsem nakonec toužila jen po jednom. Po nudném třídění učebnic ve stínu domova. Pak je tady samozřejmě ta věc, po které mé srdce bude prahnout ještě CELÝ TÝDEN. A je mi jedno, že je to okurková sezóna blogování.

...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 8:07 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama