Komorní strašení v DW a jeho aplikace na život

12. června 2011 v 20:35 | Turmë |  Why so serious?
Takže to bude přece jen pravda. Nechce se tomu věřit, ani tomu věřit nechci.
Dnes večer - klasický program. Vyřídím si své neodkladné záležitosti, sprcha, do pyžámka, zapnu si nový díl Doctora Who… Ou, nezapnu si nový díl DW. Protože je to skutečně tak. Nový díl bude až v září. Přesně tolik času mi zabere, než se s tím zvládnu vyrovnat.

Alespoň malou kompenzací je to, že na českém AXN jedou každý víkend 4 díly. Dneska byla zrovna jedna z mých oblíbených epizod - Midnight. Mám ji ráda, protože je taková "komorně strašidelná". Obvykle jsme někde v příliš vzdálené budoucnosti a na konci vesmíru, proto je dobré občas zavřít pár lidí to stísněného prostoru a něco na ně poštvat. "Komorně strašidelní" nepřátelé jsou podle mě Plačící andělé, které prostě miluju (hlavně v Blink, což je další z mých oblíbených dílů). Prostě takové ty věci, ze kterých vás mrazí, i přesto, že nevypadají na první pohled nějak epicky.
Svědky takového strašení jsme často i v reálném životě. Kolikrát vás vyděsilo prasknutí žárovky? Kolikrát jste si zacpali uši při zaslechnutí vrzání podlahy? Kolikrát vás znervóznila blikající pouliční lampa? Kolikrát vás mrazilo v zádech jen tak, bez zjevného důvodu?
Komorní strašení má cosi do sebe.

...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama