2 krátké večerní…

8. června 2011 v 21:20 | Turmë |  Why so serious?
…zprávy. Zpráva první: Konečně jsem si včera udělala čas a pořádně, v klidu zkoukla nový díl Doctora. A jelikož se jednalo o "finále v půlce řady", na další díl musíme čekat do září. Snad nemusím říkat, že se mě drží depka a já držím smutek…

Alespoň, že jsme se konečně dozvěděli, kdo je River. O tomto se už nějakou dobu spekulovalo, bylo to i mezi mými sedmi nejlepšími řešeními, takže se nějaký obrovský ŠOK! nekonal. Třeba můj taťka v tom měl jasno hned, když minulou sobotu viděl ten díl 4. řady, ve kterém se první objevila.
Ptám se ho: "Hádej, co se o ní zjistí v 6. sérii?"
A on: To bude určitě … (nepovím, nebudu spoilerovat). - Sice neví ČÍ, ale aspoň ví CO, což je taky výkon na někoho, kdo viděl dohromady asi 3 díly.

Zpráva druhá: Právě u mě finišují přípravy na zítřejší a pozítřejší školní výlet. Tudíž ode mě budete mít na dva další dny pokoj (nejásejte tak nahlas). Tedy vyjma článků z 30 denní seriálové challenge, které jsem přednastavila. "Na živo" se vám ozvu/napíšu zase v sobotu, kdy bych měla doufám napsat i článek na Téma týdne.

...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama