Působíte na lidi

26. května 2011 v 16:00 | Turmë |  Why so serious?
Lidé jsou podivná stvoření. Na lidi působíte, ať chcete nebo nechcete. Ale vy většinou chcete, protože jste lidé a ti chtějí zapůsobit na lidi. Akce vyvolává reakci.

Spolužáci skandují vaše jméno, když musíte (s opravdu velkým v sarkasmu myšleným nadšením) před celým naším ústavem vystupovat s flétnovým souborem. Jejich vehementnost je tím větší, čím závažnější je jejich idiocie a hlasitost se zvyšuje obzvlášť v případě, že jste jediný člen souboru, kterého znají. Což ale naštěstí nebyl můj případ, tudíž jsem si "ovace" užívala i s Ice.
Lidé se po vás ohlížejí, když jste jediní ve svém městě, kteří slaví Ručníkový den. Nedivila bych se, kdybych byla jedna z mála v našem městě, která vůbec ví, co je Ručníkový den. Tohoto jsem si ale byla vědoma, už když jsem opouštěla dům v modrou osuškou přehozenou přes somračku. A tak mě zkoumavé pohledy ani tak nezaskočily.
Spolužačka vás nutí "začít žít normálně" (ano, cituju, doslova tohle), když zjistí, že ráda čtete komixy.
"Každá normální holka v tvém věku… bla, bla, bla, něco o tom, že bych měla častěji chodit ven a přestat dělat 'kraviny'." - jo, každá normální holka v mém věku, slintá po Pattisonovi či jemu podobných, oblíká si těsná růžová tílka a místo komixů čte recenze na voděodolné řasenky. Z toho vidím jediné východisko: Nebýt normální holka. Protože jestli být normální holka v mém věku, znamená tohle, pak opravdu nevím, jestli to chci (nebo jestli jsem toho vůbec schopna).

...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama