Čtvrteční paradoxy a nová zapomenutá zjištění

5. května 2011 v 18:55 | Turmë |  Why so serious?
Řečeno slovy Arthura Denta: "Já ty čtvrtky prostě nezvládám."
Posuzován jako školní den, je čtvrtek tím nejhorším dnem (těsně za pondělím). Je šíleně náročný. Jen pomyslete, jaký objem nových informací vám pedagogové zvládnou vpravit do vašich malých dutých hlavinek v časovém limitu šesti vyučovacích hodiny.

Jen za dnešek jsem se dozvěděla spoustu nového (a pro další můj život nepodstatného) o samostatných větných členech, o kritériích kolmosti přímky s rovinou, o karbonylových sloučeninách či trpném rodě v angličtině a to jsem ještě nebyla ani po obědě.
Pak jsem zjistila, že dnešek je dnem Evropy a první stanice moskevského metra byla otevřena v roce 1935 (ale tím si nejsem jistá, protože to do nás hučeli v ruštině).
A taky že v našem městě je barokní sýpka. o.O - Chápete někdo jak jsem mohla celé ty roky žít v nevědomosti o naší maloměstské barokní sýpce?
Zato jeho volné odpoledne je jediným světlým bodem v kupě mých zájmových kroužků. Tudíž je čtvrtek dne paradoxním, když vezmete v potaz, že jsem schopna všechna dříve získaná poučení vypustit a nenávratně vymazat z hlavy než dopiju čtvrtlitrový šálek kávy.

...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Komentáře

1 Karol Karol | Web | 7. května 2011 v 12:29 | Reagovat

totálně nechápu jak někdo může mít tak dobrý nápad na lay a na profil čokoládu požírající :DD :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama