Mám, máte, máme, jsem

7. dubna 2011 v 17:00 | Turmë |  Why so serious?
Konečně zase čas i nálada na psaní delšího (neříkám dlouhého) článku deníkového typu. Tudíž pokud máte vy čas i náladu na čtení článku o současném životě někoho jiného, prosím, pokračujte směle dál. Ale musím vás upozornit, že pokud tak učiníte, dostanete jen rádoby kreativní odpovědi na otázku: Jak se (případně Co) mám? S tímto srozuměni a pořád plni chuti do čtení? Máte můj obdiv.

Mám za sebou 4 dny školní docházky, 5 písemných prací různého rozsahu i tématu a 2 pravidelné lekce hry na flétnu, které by mě měly připravit na stále rychleji se blížící koncert absolventů ZUŠ.
Mám dvoje nové rifle a momentálně dům pro sebe (protože bráška má skautíky). Tady u vás, v naší milované maloměstské díře, máme příjemných 21°C a slunečno až oblačno. Mám otevřené okno, a proto taky vůni rozkvetlých třešní po celém pokoji. Na stole mám misku cornflaků a po pravici překvapivě velké množství kazet a cédéček od Šmoulů (neptejte se mě, na co je tam mám). Jo, mám se fajn.
Mám taky radost z toho, že ještě nezačala pilová sezóna "mých" alergenů, a z TV programu na následující dny, protože v pátek dávají X-men 2 a v sobotu BBC Sherlocka, u kterého se sice obávám českého dabingu, ale současně se uklidňuju faktem, že jsem nakonec (s vypětím všech sil) překonala i dabing TBBT a horší to myslím (doufám) být nemůže.
A když už jsme u Sherlocka - slavnostně oznamuju, že mám přečteného Hobita (chybějící asociace: BBC Sherlock - Doktor Watson = Martin Freeman = Bilbo v chystaném filmovém zpracování Hobita - máme všichni pobrán smysl?) a jsem spokojená jednak pro kvalitu přečtené knihy, druhak pro brzké završení povinné četby, ve které mě od splnění "kvóty" dělí už pouze jedno jediné literární dílo.
Takže teď už víte, jak se (případně co) mám. Tak to bychom pro dnešek měli.

...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Komentáře

1 Aďuš Aďuš | Web | 8. dubna 2011 v 16:14 | Reagovat

TBBT s dabingom? to si neviem predstaviť. Znie to naozaj desivo! A šmolkovia sú skvelý! niet sa za čo "hanbiť" ak je to ten správny výraz ;) Hobita som prečítala rýchlo, skôr mi trval Pán Prsteňov 2. Dosť ma zaujal tento článok vzhľadom na rovnaké záujmy :)

2 miss. bloody Scars miss. bloody Scars | Web | 8. dubna 2011 v 22:18 | Reagovat

O tom jsem slyšela že mají dávat Sherlocka, ale upřímně to si ho radši pustím v originále, stejně jako TBBT :D Heh s tím počasím jsi mi připomně dnešek. Koukala jsem ráno na seznam a prý slunečno a nějakých 16°C, takže jsem si vzala tříčtvrťáky a baleríny. Samozřejmě v Praze největší kosa a šílenej vítr. Nevěř seznamu.cz :D děsný :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama