Už jste se někdy dívali z okna?

8. března 2011 v 17:50 | Turmë |  Why so serious?
Jestli si říkáte, že jsem se asi musela praštit do hlavy, že se vás ptám na tak triviální otázku, vězte, že to tak není a že se momentálně těším dobrému zdraví. Jen jsem si vzpomněla na naši chemikářku, která se nám dneska snažila dostat do hlavy základy organické chemie a která má k podobnému ptaní občas sklony ("Už jste někdy viděli salám?", "Víte, jak vypadá pneumatika?" a moje obzvlášť oblíbená "Už jste někdy byli v koupelně?"…).

Ale teď vážně. Zahraju si na televizní rosničku a dovolím si poznamenat, že dneska je fakt nádherně. Alespoň tady v té naší miniaturní černé díře na jihovýchodní Moravě. Kosa jak sviňa (miluju naše nářečí), ale blankytně modré nebe bez mráčků. Dnes bych se z okna mohla dívat nonstop. Bohužel mě zítra čeká písemka z dějáku, termín odevzdání referátu na téma "Zpracování videa" a programátorská soutěž, takže mi nezbývá čas. Jasně, na blog si čas udělám, ale ten mám, na rozdíl od učení (šak ono nikam neuteče, ne), ráda.
Takže svou blízkou budoucnost vidím takhle: Ještě asi deset minut budu čumět z okna, pak si řeknu, že bych už fakt mohla jít něco dělat, ale nepůjdu. Pak si vzpomenu, že mám nějakému capartovi naší mamky (učitelky na dolním stupni základní školy) kreslit do památníku, praštím se výmluvně do čela a začnu hledat nějaký slušný obrázek se Spidermanem nebo W.i.t.c.h (podle pohlaví caparta). Pak se nám přiblíží večer, a jelikož nejsem pravidelným (ani občasným, když na to přijde) divákem Ordinace asi si na netu zapnu DW. A okolo desáté večerní si budu nadávat, že jsem zase nic nestihla, ale na dohánění už nebude síla. Tudíž standardní učení v těch 20 minutách (zkrácených o čas na ústní hygienu), co mě čekají zítra mezi snídaní a odchodem do ústavu.

...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama