Je jaro… (verze 2011)

15. března 2011 v 18:10 | Turmë |  Why so serious?
Je jaro, Béďo, je jaro… (Sorry, já jsem si tu hlášku ze starého Médi Bédi nemohla odpustit - jak kdyby se mi vrátilo celé dětství).
Jo ještě k té "verzi 2011" - to je tam proto, že to za 5 dní bude přesně rok, kdy jsem psala článek s naprosto shodným názvem.
Teď už k tomu, jak je krásně a jak bychom si to měli užívat, než se zase rozprší. Už se dá bez problému chodit v krátkém rukávu, slunit se a v klidu si vychutnávat zmrzlinu bez zaražených pohledů okolí. A ještě ani nestihla začít pylová sezóna, takže v podstatě nemůžu být spokojenější.

Dneska v mém skromném světě oficiálně začalo jaro. Tato meta je totiž u mě spojená s prvním posezením na schodech naší kašny. Když už je takové teplo, abyste tam zadkama nepřimrzli, je jaro.
Dokonce se to sešlo i s prvním "venkovním" tělocvikem. Bože, tělocvik venku. Když před kteroukoliv holkou z naší třídy zmíníte jméno našeho maloměšťáckého stadionu, v lepším případě obrátí oči v sloup, v horším vás bude chtít probodnout nenávistným pohledem. A dnešek taktéž nebyl tím dnem, který by stadionu přinesl naše sympatie. Při vytrvalostním běhu jsem si zničila jediné tenisky, na kterých se mi uprostřed druhého kola zlomila podpráší, tudíž jsem kolečko musela doběhnout vlastně jen se dvěma "ponožkama" na nohou. To budou solidní puchýře. Nevadí - alespoň, že přední končetiny fungují.

Peace "V" duši - Vaše JaremOpojená Turmë

...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama