16. 3. 2011 - Bezcenný

16. března 2011 v 18:55 | Turmë |  Why so serious?
Mělo to vůbec cenu? Mělo to vůbec dneska cenu? Nemělo. Co? Jít do školy, samozřejmě. Tahle činnost sice dle mého pubertálního názoru nemá nikdy cenu, ale dnes mi hrají do karet nezpochybnitelná fakta. Sami poslouchejte/čtěte.
První hodina informatiky - odpadla. Druhá hodina matematiky - suplování od našeho zeměpisáře, který nám chtěl opravit písemky, takže jsme nic nedělali a měli jen tiše sedět (což jsme taky nedělali, ale to odbočuju). Třetí hodina ČSP - supl od profesorky češtiny, která ani pomalu nevěděla, co ta zkratka znamená, takže jsme nic nedělali a vykládali jsme si o státních maturitách. Čtvrtá hodina fyziky - v učivu jsme napřed, takže jsme mohli nic nedělat a pustit si film. Tady vyučování končilo, protože výtvarku máme jen jednou za 14 dní. A ani oběd jsem neměla! Takže mělo to cenu? Nemělo!

K něčemu příjemnějšímu než je škola. A protože takových věcí v poslední době moc nemám, přejdu k těm "míň hrozným než škola". Blíží se nám duben (a s ním očekávané velikonoční prázdniny - alespoň já na ně čekám jak na smilování) a pak květen, kdy na mě čeká pár výchovných koncertů se sborem a absolvák sólo - brr - obešla mě zima.
I když na ty výchovné se těším. Jeden hrajeme pro prťata ze základek a ten druhý pro náš ústav (i psát to musím znuděně). Z prťat si můžete vždycky dělat srandu a dlouho, dlouho to trvá, než na to přijdou (hádejte, jak mě potom ty dětičky mají rádi).
Pro naše je to vždycky trapas, nikomu se tam nechce, a to jak posluchačům, tak nám, účinkujícím - posluchači si totiž velice myslí, jak jsme natěšeni, že se tam před nimi musíme ztrapňovat a oni chudáčci tam musí chodit a sedět a ještě dva týdny si z nás dělat srandu, přestože sami hov… (vlastně nic) umí. Jedinou výhodou je, že náš ústav se v celé své kráse vleze jen na kulturák. Na kulturák, který po těch letech znám od sklepa až po půdu a kde se dá před i po vystoupení dělat parádní bugr v zákulisí. A když máme štěstí a hrajeme na začátku, pustí nás domů, zatím co naši drazí diváci tam musí ještě dobré 2 hodiny trčet. MUHAHAHA!

...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kolikátý si ty?

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama