Nudle a data

10. září 2010 v 19:40 | Turmë |  Why so serious?
V poslední době pořád přemýšlím o blbostech (takže nic neodvyklého:)).
Jedna z mých promyšlených teorií se domnívá, že mě nedávno obnovená školní docházka, mě nezaměstnává natolik, abys "skutečně" využila můj čas - teda ne, že by mi to nějak vadilo.

Ale přece jen si říkám, že bych ve svém věku (panebože, zním jak stařenka) myslet na závažnější věci než je fakt, že čínské nudle z Prahy (vyslovujte, prosím, s takovým tím legračním pražáčkým přízvukem) jsou jemnější a v jedné porci je daleko víc (snad) kuřecího masa. Jestli vás zajímá (jako že vám to povím stejně), jak jsem se dostala k pražsko-čínským nudlím, tak je to v podstatě suvenýr. Většina rodičů by přivezla dítěti klíčenku nebo pohled - ne tak můj táta.
Ale vlastně jsem si o to říkala, když jsem ho včera provokovala s tím, že když už jede na "otočku" tak daleko, ať se aspoň staví na obědě, aby mohl říkat, že jedl jídlo "z hlavního města". Tak a mám to - Přímo přede mnou a na talíři.

A teďka k druhé části titulku a další blbině, o které přemýšlím.

Všimli jste si taky, jaká jsou poslední 3 dny krásné datumy.
8. 9. 10
9. 9. 10
10. 9. 10
V sešitě se mi teda opravdu vyjímají.
(pokud si teď říkáte, že jsem praštěná, protože se raduji z datumů, asi máte z části pravdu, ovšem já dávám raději přednost slovnímu spojení "má radost z maličkostí")
Jak asi budu šťastná, až se bude psát 10. 10. 10?

...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama