Kouzla a čáry - 3. díl: Ochranná kouzla

31. října 2009 v 21:05 | Turmë |  Special - Halloween
1.Lektvar na úspěch při zkoušce

Potřeby:

větší šálek pramenité vody okolo 150 ml
2 polévkové žlíce džusu z hroznového vína
2 kapky výtažku (tinktury) z máty
větvičku rozmarýnu

Vše smíchejte a když budete pít tento lektvar asi 2 dny před zkouškou mělo by see vše snad podařit. Jen dodatek musíte si představovat při pití lektavru reálnou známku co chcete dostat ze zkoušky.

2. Amulet pro úspěch

Tohle je docela složité kouzlo. Našla jsem ho (jako věčinu těchto kouzel) na mých oblíbených stránkách - viz: Zdroj

Chcete uspět v něčem důležitém? Musíte kladně ovlivnit lidi kolem, získat si všeobecné sympatie. Ale jak na to? Vyrobte si tento amulet.

V pátek když měsíc dorůstá, v pravé poledne ustřihnete proužek žlutého papíru. Na něj napište černým inkoustem jméno Hakamiah.

Hakamiah je bůh, který uspořádal vesmír. Vládne korunovaným hlavám, vojevůdcům, dává lidem otevřenost a zmužilost.

Nad papírek se jménem boha dejte obě ruce a třikrát opakujte výzvu:
,,Moje moc je ve jménu boha, stvořitele země a vesmíru. Ty, pane jsi stvořil čtyři živly, požehnej a posvěť dílo své služebnice."

Nakonec udělejte ve vzduchu ukazováčkem znamení pentagramu pro vyvolání. Spustíte tím celý mechanismus.

Papírek srolujte a vložte do skleněné trubičky nebo lahvičky. Svůj amulet noste stále u sebe. Nikdy jej neodkládejte. V noci si ho dejte pod polštář. Nesmíte jej zapomenout ráno doma. Opatrujte amulet pečlivě po dobu devadesáti dnů. Po třech měsících musíte papírek spálit.

Vezměte rituální nůž (pokud nemáte rituální nůž, kupte si nový). Papírek vyndejte z obalu a napíchněte na špičku nože. Zapalte bílou svíci a v jejím ohni zapalte papírek. Popel z amuletu nachte padat na kousek bílého plátna. Když se se nápis změní v popel, zabalte pečlivě plátno a dejte ho do sáčku nebo jiného obalu a všechno odneste do lesa či parku a zahoďte se slovy? ,,Nechť se vše vyplní!" nebo ,,Staniž se!"

3. Jak se chránit před kletbou, zlou magií?

Zde je pár rad jak kletbu rozeznat a jak se chránit před ,,jednoduchou" zlou magií:

- nečekané zhoršení zdraví, většinou s neurčitou diagnózou
- náhlá závislost na něčem nebo někom
- nevisvětlitelné zranění nebo bolest
- deprese, psychické problémy
problémů a příznaků je mnoho, je potřeba se proto poradit s nějakým odborníkem (léčitelem, psychotronikem, apod.)

Ochrana před zlou magií:

- kříšťál s hematitem odhání zlé duchy - noste je stále u sebe, nebo je dejte na místa, kde se často pohybujete

- různé amulety, které můžete koupit v různých esoterických obchodech, ovšem musí to být důvěryhodný zdroj...

častou ochranou jsou zrcátka a zrcadla, ať už různé šperky, amulety nebo rozvěšená zrcátka v domácnosti - odrážejí zlé energie zpět k tomu kdo je vyslal

- vyčištění aury (můžete provádět kdykoliv, nejen při podezření z napadení kletbou...např. můžete provádět i každý den před spaním, prostě kdykoliv chcete...) - postavte se pod sprchu, tak aby vám vlažná voda stékala po celém těle, zavřete oči a představujte si jak na vas padá zlatá čistá voda, déšť který z vás smívá vše negativní a nabíjí vás novou energií a chutí do života. Představujte si jak z vás smívá starou ,,zaprášenou" auru, tohle dělejte tak dlouho jak potřebujete, záleží na vašem pocitu. Pak udělejte krok pryč z proudu vody a myslete na to jak jste vešli do nové čisté aury (ta stará už vás nemusí zajímat, je už pryč...). Vypněte vodu a vše je hotovo:). (toto je jeden z příkladů jak očistit auru, postupem času, kdo se o toto zajímá více, si najde vlastní způsob. Tento je velmi jednoduchý a přitom učinný:)

- pro odstranění težšího působení zlé magie (např.woodu aj.) byste měli vyhledat zkušeného člověka, který si s tím umí poradit. Používají se různé metody, od různých rituálů až po dlouhodobé léčení.

Je dobré se nenechat ničit, nebát se a požádat o pomoc. Magie je velmi složitá zaležitost,ale i tady platí určitá pravidla a spravedlnost.Zdroj: http://tajemnebytosti.blog.cz/
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama