Kouzla a čáry - 1. díl: Kouzla lásky

31. října 2009 v 20:55 | Turmë |  Special - Halloween
K Halloweenu patří také kouzla. Takže jsem trochu "zagooglila" a přepsala pár čar a kouzel. Snad se vám budou líbit:).1. Kouzlo lásky na přičarování milované osoby

Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papírku tak 3x3 a na něj nakreslete srdce. Střed vybarvěte červeně a pak do toho středu napište jméno osoby kterou milujete. Celou dobu na ni myslete a vybavujte si ji. Myslete na to jak jeji/jeho srdce má zaplát láskou k vám. Nakonec papírek 3x polibte a pak spalte. Poté vyslovte 3x toto zaříkávání

Ohni ty kdož z dola přicházíš
přines mi lásku co znám
ať mé srdce žhne a svítí
přines lásku k nám
brzy příjde den
a třikrát silnější bude naše láska.
A TAK SE STAŇ

2.Kouzlo lásky na splanutí lásky až za hrob

Tak tohle kouzlo jsem vymyslela s jednou super kamaráskou a můžu říct , že opravdu funguje!

Potřeby:

Papír , červený nebo růžový fix ( nebo cokoliv co píše ), 4 okvětní lísky červené (nebo růžové když nemáte ) růže, 4 vlasy vaše ( ty snad máte ne ? ), červenou nebo růžovou stuhu , svíčku .

Na čistý bílý papír nakreslíte červené nebo růžové srdce . Do srdce napíše milované osoby jméno a příjmení ( láska je slepá říká se :- ) ) , Můžete napsat malý verš o lásce . Poté napíšete svoje jméno. Přiložíte 4 vaše vlasy a 4 okvětní lísky červené nebo růžové růže . Srolujete a zavázáte červenou nebo růžovou stuhou pevně. Poté si vduchu představujete milovanou osobu . 4 x políbíte srolovaný papír a zapálíte . Výsledek by se měl snad dostavit : )

3. Na lásku

Tenhle recept jsem objeviala na jednom blogu a zaujal mě , ale bohužel jsem ho i našla na dalších stránkách takže zdroj fakt nevim : ( Je trochu složitý ale mě se docela líbí . Potřeby se dají sehnat .

Potřeby:

7 okvětních lístků růže
7 jadérek z jablka
7 kapek vanilkového extraktu
7 kapek jahodové šťávy
7 kapek malinové šťávy
7 polévkových lžic vody
2 lžičky skořice

Postup:

Sedmý den v týdnu smícháš v sedmou hodinu při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."
Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.Zdroj: http://tajemnebytosti.blog.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | Web | 5. května 2013 v 11:08 | Reagovat

Ahoj já vám můžu doporučit i tenhle web www.skola-magie.cz jsem u nich ve škole magie, mají jí online a je supr, mají i kurzy magie online a eshop s kouzly.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama